24.08.2010 12:25

Co se píše na blogu

Pro mnoho mužů je otázka velikosti erekce penisu zdrojem sebedůvěry. Muži obecně vnímají pevnost a velikost erekce penisu jako reprezentaci své mužnosti, síly a sexuální zdatnosti. Silný penis a tvrdá erekce je rovněž považována za mnohem příjemnější i pro ženu. Z tohoto důvodu muži, kteří nejsou v tomtm směru dobře vybaveni mohou mít stud při odhalení svého penisu před novou přítelkyní, nebo mohou mít přetrvávající obavy o svou výkonnost a ztrátu dlouholeté partnerky.. 

VigRx Plus ™ je pokročilá formule přírodních bylin, která byla nedávno aktualizována, aby zahrnovala více jedinečných a lépe učinkujících složek se zaměřením na poskytování větší, tvrdší a déletrvající erekce. VigRx Plus ™ dodává sexuální výdrž a vitalitu, které mohou přidat na celkové sebedůvěře při pohlavním styku. VigRx Plus ™ je také vhodným pro penis vylepšující doplněk stravy, který je speciálně navržen pro zvýšení tvrdosti, délky a obvodu penisu při vzrušení. Prostřednictvím Bioperene ®, Damiana, Tribulus Terrestris a dalších účinných složek je VigRx Plus ™  vhodný pro zesílení orgasmu a zabránění předčasných ejakulací. Spotřebitelié - muži oznámili vynikající výsledky s tímto výrobkem, pokud jde o velikost, sílu a potence.

Tento produkt byl sestaven tvůrci VigRx ™ jejichž cílem bylo další posílení účinnosti této populární formule. Díky třem nově přidaným složkám byla posílena účinnost VigRx ™ nad očekávání a na základě těchto posílení vznikl nový VigRx Plus. Složky v této formuli zahrnují následující: Bioperene ®, Damiana, Tribulus Terrestris, Škornici - výtažek z listů, Cuscuta extrakt, Ginkgo biloba Leaf, Panax ginseng, Saw Palmetto Berry, Muira Puama kůra extrakt, extrakt z kůry Catuabu a Hawthorn Berry.

Přísady "In Focus"

VigRx Plus ™ obsahuje některé z nejsilnějšíc přírodních složek, které jsou v současné době k dispozici. Dvě nedávno dodané k této formuli, Tribulus Terrestris a Damiana, prokázaly mimořádnou schopnost výrazně zlepšit prokrvení penisu, zvýšit produkci testosteronu a sexuální výdrž i libido. Tyto nové  směsi podporují sexuálních funkce z několika různých úhlů, což vede k mnohostranným výhodám.

Klady
• do formule přidán Tribulus Terrestris a Damiana
• spotřebitelé chválí tento produkt a s nadšením mluví o svých zkušenostech.
• novým přidání Bioperene ® je hlášena významná pomoc v absorpci účinných výtažků bylin
• spotřebitelé mají s tímto produktem dobré zkušenosti a výsledky
• produkt je navržen tak, aby skutečně zvýšil délku, velikost erekce, výdrž a sexuální touhu

Negativa
• není k dispozici v obchodech pouze online


Závěrem 
Tento produkt využívá roky výzkumu, vysoce kvalitní ingredience a klíčové biologické složky, které sklízí opravdové výsledky u spotřebitelů.
Jsme přesvědčeni, že muži by neměli být zatíženi úzkostí nebo pocity nedostatečnosti. Většina mužů zjistí, že když se jejich úroveň potence a libida vrátí opět roste i jejich sebedůvěra. Vědomí, že mohu plně uspokojit svoji partnerku je neocenitelným zdrojem sebeúcty ve vlastní mužnost..

—————

Zpět


VigRX Plus zdravotní komise poradců.