Nejčastěji kladené otázky

 

Otázka: Co je VigRX Plus?

Odpověď: VigRX Plus je novou a vylepšenou verzí původní formule VigRX. Přirozeně vyvinutý pro dosažení fantastických výsledků pro vaši erekci a celkovou sexuální výkonnost. VigRX Plus podporuje schopnost dosažení a udržení erekce, délku, obvod a sílu penisu, jakož i pomoc zvýšit úroveň libida a intenzitu prožitků při sexuálním styku a samotném orgasmu. Uživatelé potvrdili, že žádný jiný produkt jim nepřinesl tolik pozitivního v sexuálním životě jako VigRX Plus. Původní vzorec byl sice dobře zvládnut, ale vrcholný efekt byl dosažen až přidáním tří nových složek do VigRX Plus vzorce. Bioperine ®, Tribulus a Damiana znásobily již tak výborné původní výsledky a nabízejí nyní ještě mnohem lepší účinnost.

 

Otázka: Proč má VigRX Plus tak vynikající výsledky?

Odpověď: Důvodem vynikajících  výsledků VigRX Plus je vylepšení našeho vzorce, do kterého jsme přidali v jedinečném poměru Bioperine®, Tribulus Terrestis a Damiana. Přesným přidáním těchto přísad se nám podařilo vylepšit účinky VigRX tak aby se stal ještě lepším. Tribulus Terrestris a Damiána byly použivány s úspěchem po tisíce let ke zvýšení libida a sexuálních funkcí. Jejich přidáním do vzorce VigRX a s podporou Bioperine®  jsme dosáhli  významného zlepšení účinnosti i u zbylých osmi přísad. Díky těmto nyní účinnějším přísadám, které jsou v přesném složení namíchány pouze ve VigRX Plus mohlo být dosaženo tak vynikajících výsledků.

 

Otázka: Jsou dosažené výsledky s VigRX Plus věrohodné?

Na trhu existuje mnoho potravinových doplňků určených k podpoře erekce nebo zvětšení penisu, které vyzdvihují svou vynikající účinnost bez průkazných výsledků. Na rozdíl od těchto produktů VigRX Plus prošel úspěšným vývojem, o který se zásloužil tým odborníků specializujích se na problémy v oblasti erekce a sexuálních funkcí. Úspěšnost projektu VigRX Plus je podtržena především klinickými studiemi na skutečných mužích, u kterých byly prokázány významné pozitivní výsledky VigRX Plus. Veřejný průzkum, neustále vzrůstající prodejnost a popularita u spotřebitelů na celém světě po dobu více než 10-ti let jsou nejlepším důkazem vysoké kvality a pozitivních výsledků dosahovaných s VigRX Plus.

 

Otázka: Jak rozeznat originál VigRX Plus od padělku?

Odpověď: V nedávné době jsme učinili opatření v podobě unikátního číselného kódu, který je umístěn na každém obalu a jeho pomocí lze ověřit pravost zakoupeného VigRX Plus. Dalšími znaky padělaných VigRX Plus jsou například rozdíly v potisku obalů, tvaru a velikosti tablet atd. Více o padělcích naleznete zde.

 

Otázka: Jaký význam má a k čemu slouží Bioperin?

Odpověď: Představte si vylepšený benzin, který obsahuje látky aby mohl motor lépe pracovat. Díky lepšímu benzinu zjistíte, že můžete cestovat více kilometrů na jeden litr než kolik jste byli zvyklí cestovat s původním palivem. Bioperine® funguje podobným způsobem. S Bioperine® se výživné látky  vstřebávají do organismu mnohem rychleji a s vyšší efektivitou. Díky vyššímu vstřebanému množství účinných složek bylo dosaženo lepších výsledků v mnohem kratším čase.

 

Otázka: Jaké je správné dávkování?

Odpověď: Dvě tablety denně s jídlem pro lepší stravitelnost bylinných složek. Nepřekračujte doporučené dávkování.

 

Otázka: Jaké jsou nežádoucí vedlejší účinky?

Odpověď: Po dobu delší 10-ti let bylo prodáno mnoho milionů balení VigRX Plus po celém světě a dosud nejsou známy žádné nežádoucí vedlejší účinky. VigRX Plus byl taktéž schválen a doporučen lékařskými odborníky a stal se seriozní značkou, na kterou se můžete spolehnout.

 

Otázka: Kdo by měl  VigRX Plus užívat?

Odpověď: VigRX Plus je vhodný pro ty, kdo chtějí zkvalitnit pevnost a délku jak penisu tak erekce a pro ty, kteří mají nedostatek sexuální sebedůvěry a touží být lepšími milenci. Proto doporučujeme náš produkt nejen pro muže se slabou erekcí, ale i pro ty zdravé k dosažení celkově kvalitnějšího sexuálního výkonu a života.

 

Otázka: Mohou VigRX Plus užívat i ženy?

Odpověď: Ne, VigRX Plus byl vyvinut a určen výhradně pro muže ve věku nad 18 let.

 

Otázka: Jak dlouho bude trvat, než dosáhnu výsledků?

Odpověď: Dosažení výsledků je individuální (každý organizmus reaguje jinak), změny v erekci mohou být viditelné již v průběhu prvního měsíce, ale náš realistický harmonogram k docílení výsledků je zhruba 3 měsíce. Užívejte pravidelně VigRX Plus tablety abyste dosáhli kýžených výsledků.

 

Otázka: Je VigRX Plus stejný jako jiné léky na erekci?

Odpověď: Není, budete mít sice podobné schopnosti erekce, ale VigRX Plus vám pomůže dlouhodobě a trvale podporovat vaše sexuální schopnosti. Léky na erekci mají efekt jenž je pouze krátkodobý a který vás nevyléčí a nemluvě o nežádoucích aspektech tochto "léků".

 

Otázka: Proč je VigRX Plus vyráběn jen v tabletách?

Opověď: Vzorec VigRX Plus byl vyvinut na základě přesného poměru bylin tak, aby byly jeho účinky co nejlepší. Těchto výsledků může být dosaženo pouze přesným dávkováním, které zaručuje jen obsah tablety. Při užívání v tekuté nebo sypké formě by lehce došlo k nedodržení přesného množství což by znehodnocovalo účinek 

 

Otázka: Jaké je balení VigRX Plus?

Odpověď: VigRX Plus je na rozdíl od podobný přípravků podobného charakteru balen speciálně v krabičkách po 60 tabletách (měsíční dávka), které jsou zalisovány do blistrů. Nemusíte se tedy obávat, že během užívání budou tablety zvětrávat nebo se hygienicky znečisťovat jako je tomu u běžných balení s víčkem.  

 

Otázka: Jak mohu VigRX Plus koupit?

Odpověď: VigRX Plus můžete objednat na našich internetových stránkách. Po objednání bude VigRX Plus odeslán na vámi uvedenou odresu na dobírku. Pokud si zakoupíte VigRX Plus u nás máte jistotu, že obdržíte originální produkt, který lze navíc ověřit pomocí unikátního číselného kódu uvedeného na obalu.

 

Otázka: Jaká je doba doručení?

Odpověď: VigRX Plus obdržíte zpravidla do 2 -3 pracovních dnů po zpracování vaší objednávky a pokud je skladem. U doručení na Slovensko může být dodací lhůta o něco delší v závislosti na přepravích podmínkách dopravce.

 

 


VigRX Plus zdravotní komise poradců.

Jedině originál VigRX Plus obsahuje naši exkluzivní laboratorně testovanou formuli, do které jsou vybrány složky z vysoce kvalitního zdroje a pak spolu v přesném poměru pro optimální výsledky smíchány. Naše pilulky jsou vyrobeny s použitím průlomové zapouzdřovací techniky v cGMP certifikovaném farmaceutickém zařízení. Naše standardy kvality jsou nejtěžší a nejnáročnější v současnosti na trhu.Proto máme miliony spokojených zákazníků po celém světě nadšených pro VigRX Plus. Naše výrobní vyspělost a kvalita VigRX Plus vzorce je věhlasná a jiní výrobci  pravděpodobně nikdy nedocílí jedinečnosti a vyváženosti naší vlastní formule, která jediná přináší vynikající výsledky.