Ověření pravosti výrobku - ochrana zdraví spotřebitelů před nebezpečnými padělky z Asie


Mnoho zákazníků se vyjadřuje velmi lichotivě k dosaženým výsledkům s originálním VigRX Plus a tím jsme velmi poctěni. Také klinické studie dokazují, že originální VigRX Plus může zvýšit touhu po sexu, rozvíjet vytrvalost a zvýšit celkovou spokojenost se sexuální aktivitou o 61%.

Bohužel jak můžeme vidět na stránkách eBay a Amazon atd., někdy "VigRX Plus" není originál VigRX Plus!. Na našich vynikajících výsledcích totiž parazitují padělatelé a využívají je ve svůj prospěch a ke svým ziskům. Zaplavují trh padělky bez ohledu na zdraví nic netušících kupujících, kteří pak bez obav takový výrobek objednají a domnívají se, že nakoupili originál. BOHUŽEL ALE OMYL BÝVÁ PRAVDOU I V TOMTO PŘÍPADĚ! NEJEN, ŽE NEKUPUJÍ ORIGINÁLNÍ VÝROBEK S PROKAZATELNÝMI ÚČINKY, ALE NAVÍC RISKUJÍ SVÉ ZDRAVÍ  NEBOŤ TYTO PADĚLKY NEJSOU VYRÁBĚNY NA CERTIFIKOVANÝCH PRACOVIŠTÍCH A PROTO JEJICH SLOŽENÍ  NENÍ ŘÁDNĚ KONTROLOVÁNO A NIKÝM ZARUČENO A DOLOŽENO! NAVÍC TYTO PADĚLKY OBSAHUJÍ  V LEPŠÍM PŘÍPADĚ JEN NEÚČINNÉ A V HORŠÍM PŘÍPADĚ ZAKÁZANÉ A ZDRAVÍ NEBEZPEČNÉ SLOŽKY, KTERÉ MOHOU SVÝMI NEGATIVNÍMI ÚČINKY ZPŮSOBIT ZHORŠENÍ NEBO NEVRATNÉ POŠKOZENÍ ZDRAVÍ!

Jedině originál VigRX Plus pracuje bezpečně a spolehlivě z důvodu vysoké kvality, přesného a vyváženého množství čerstvých surovin obsažených v jeho složení. Totéž nelze říci o padělaných VigRX  Plus produktech z nichž některé mohou být obtížně rozpoznatelné a mohou obsahovat cokoliv od aspirinu přes zakázané látky až po jed na krysy!
Pokud jste VigRX Plus zakoupili na inzerát a nebo za podezřele méně než jsou ceny na internetových stránkách prodejců originílního VigRX Plus, tak jde s nějvětší pravděpodobností o padělané VigRX Plus produkty!

Originál VigRX Plus obsahuje jedinečný vzorec složení, který je namíchán v cGMP kompatibilním zařízení a je v souladu s přísnými zdravotními a bezpečnostními předpisy!

K ověření pravosti vámi zakoupeného VigRX Plus produktu jsme podnikli nové kroky v rámci bezpečí vašeho zdraví a spokojenosti!
Všechny originál VigRX Plus od 20. prosince 2012  budou značeny unikátním ověřovacím kódem podle, kterého si budete moci zjistit, že váš VigRX Plus není padělek!

Pro kontrolu pravosti vašeho zakoupeného VigRX Plus produktu vložte ověřovací kód (pokud je na obalu vyznačen) do pole označeného CHECK YOUR CODE a klikněte na tlačítko Check Code. Během několika okamžiků zjistíte pravost vámi zakoupeného VigRX Plus produktu!

                      

Tento způsob ověřování pravosti naleznete na oficiálních stránkách výrobce: http://www.vigrxplus.com/counterfeit_check.html

 

UPOZORNÉNÍ!

Originál VigRX Plus produkty zakoupené před 20 prosincem 2012 nebyly označeny ověřovacími kódy!

To však neznamená, že všechny originál VigRX Plus produkty zakoupené před 20 prosincem 2012 jsou paděleky. Originál VigRX Plus produkty, které byly uvedeny do prodeje před výše uvedeným datem, mohou zůstávat v oběhu neoznačeny po dobu nutnou k doprodeji nebo budou následně staženy z důvodu ukončení expirace.

Pokud váš VigRX Plus nemá ověřovací kód a byl zakoupen v důvěryhodném obchodě tak je nanejvýš pravděpodobné, že byl uveden do prodeje před 20 prosincem 2012. Pokud si nejste jisti, že vámi zakoupený VigRX Plus není pravý, můžete provést např. vizuální kontrolu. Patrnou známkou padělku bývá např. obsah bílého prášku v tabletě, nebo nedostatek pozic čárového kódu nebo nedostatky v potisku obalu atd.
Snad nejvýmluvnější známkou padělaných VigRX Plus je, když jsou inzerovány a prodávány za podezřele méně než jsou ceny nabízeného originálního VigRX Plus na oficiálních internetových stránkách výrobce.
 

SEČTENO A PODTRŽENO!

Vaše bezpečnost je pro nás velmi důležitá! Proto prosím, kupujte originál VigRX Plus od důvěryhodných prodejců. Pokud můžete ověřte zakoupené VigRX Plus produkty s kódem na oficiálních internetových stránkách výrobce:


 JEDNODUCHÉ A RYHLÉ OVĚŘENÍ PRAVOSTI NAŠEHO PRODUKTU PRO VÁS!